Opublikowano: wtorek, 26, lipiec 2016

SUPER TAXI to w chwili obecnej najdłużej działająca korporacja taxi na ostródzkim rynku. Jedyna korporacja, która funkcjonuje nieprzerwanie od 17 lat pod tą samą nazwą i numerem telefonu.

 

Głównym celem powstania firmy było stworzenie takiej korporacji taxi, w której sposób i zasady funkcjonowania byłyby jasne, uczciwe i czytelne dla Klientów i kierowców.

 

Jest sierpień 1999 r. - trzech młodych kierowców zakłada SUPER TAXI. Sprawna i miła obsługa pasażerów powoduje szybki wzrost liczby Klientów. Całodobowa obsługa zleceń narzuca konieczność sukcesywnego powiększania grona kierowców. Warunki na rynku oraz wzrost wymagań stawianych przez Klientów na świadczone usługi przyczyniają się do nieustannej rozbudowy i udoskonalania firmy.

 

Obecnie firma SUPER TAXI to jedna z większych firm w Ostródzie, utworzona z najbardziej doświadczonych kierowców. Największym dowodem zaufania do naszej firmy jest ilość realizowanych przez nas zleceń.

 

Prowadzona działalność ma służyć naszym Klientom. Robimy wszystko, aby nie utracić zaufania naszych dotychczasowych Klientów oraz pozyskiwać nowych. Obsługa jest profesjonalna i doświadczona. Duża liczba taksówek pozwala na szybką obsługę zleceń. W ramach wykonywanych usług kierowcy SUPER TAXI nie tylko przewożą pasażerów, ale wykonują też drobne zakupy, pomagają uruchamiać samochody, służą pomocą przy odprowadzeniu samochodu Klienta pod wskazany adres, itp.

 

Z uwagi na fakt, iż część środowiska taksówkarskiego zaczęła posługiwać się naszym logo oraz naszymi barwami, używając przy tym podobnego do naszego numer telefonu - część klientów została wprowadzona w błąd, sądząc, że nadal korzysta z usług SUPER TAXI. W trosce o naszych Klientów po 10 latach funkcjonowania zmuszeni zostaliśmy do zmiany naszego dotychczasowego logo oraz używanych przez nas barw. Numer telefonu pozostał ten sam - 646 55 00.

 

Taksówki SUPER TAXI 646 55 00 posiadają stałe elementy oznakowania.

 

W sierpniu 2016 roku firma SUPER TAXI

 obchodzić będzie 17 - lecie swojej działalności.

Dziękujemy wszystkim naszym Klientom.

Odsłony: 2361